ДОПОМОГА ЗАХИСНИКАМ

ЗСУ, ТРО, добровольчі формування — всі вони відважні люди, що стали на захист нашої держави, ризикуючи власним життям. Боротьба за нашу свободу ведеться ЩОДЕННО! Війна ще не закінчилась…

Для того, щоб кожен з нас мав можливість жити своє життя, наскільки це можливо за даних умов, ми маємо підтримувати наших захисників. Для виконання бойових завдань їм постійно потрібна амуніція, військове та тактичне обладнання, транспортні засоби, розхідні матеріали тощо.

Наша організація допомагає забезпечувати захисників та захисниць найнеобхіднішим, уважно вивчаючи потреби та відповідально ставлячись до якості предметів допомоги та матеріалів. Доставляємо допомогу безпосередньо тому, хто її потребує, у місце, де вона необхідна.

Від нашого фонду амуніцію отримали: Добровольче формування Феодосіївської територіальної громади, військова частина А 7301 Сил територіальної оборони Збройних Сил України та підрозділи ЗСУ (на жаль, не можемо розкрити які саме, задля їхньої безпеки в період війни). Після війни всі звіти фонду з підрозділами будуть доступні всім.

Долучитись до допомоги може кожен: фінансово та матеріально! Ми команда, де кожен грає свою роль.

*Всі реквізити вказані на сайті

Підтримайте захисників України!